Search
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷
  • :
  • :

هتل سپنتا مشهد

هتل سپنتا مشهد

هتل سپنتا مشهد

هتل اسپیناس مشهد

هتل سپنتا مشهد(اسپیناس سابق) یکی از هتل های مشهد و هتل های سه ستاره مشهد می باشد که در تاریخ ۵ مهر ماه ۹۴ افتتاح گردیده است و دارای ۳۲ واحد مجزا و ۸ واحد کانکت می باشد. هم چنین این هتل دارای کافی شاپ رستوران و صبحانه خوری اینترنت پرسرعت درتمام اتاق ها و تمام نقاط هتل, می باشد. تمام اتاق های هتل اسپیناس مشهد مجهز به سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی میباشد. پارکینگ با ظرفیت  محدود

هتل سه ستاره سپنتا (اسپیناس سابق) مشهد در مهر ماه ۹۴ افتتاح گردیده است و دارای ۳۲ واحد مجزا است. این هتل در محدوده‌ی طرح ترافیک قرار دارد و ظرفیت رستوران آن ۷۰ نفر است. همچنین کلیه امکانات رفاهی و استاندارد هتل‌داری در هتل سپنتا به صورت مناسب و استاندارد رعایت می‌شود و از این رو باعث جذابیت و محبوب شدن این هتل در بین زائران شده است. لازم به ذکر است پارکینگ با محدودیت و هماهنگی قبلی قابل استفاده است.

هتل سپنتا مشهد-(اسپیناس سابق) مشهد

هتل سپنتا (اسپیناس قبل) مشهد در آذر ماه سال ۱۳۹۴ به بهره برداری رسید. این هتل دارای ۶ طبقه و ۳۲ باب اتاق می باشد که این اتاق ها در ۴ طبقه از هتل سپنتا قرار گرفته اند. هتل اسپیناس مشهد در خیابان خسروی نو واقع شده است و دسترسی آسانی به بازار های خرید آن منطقه دارد. هتل سه ستاره سپنتا مشهد با ارائه خدمات هتلی مناسب به همراه پرسنل مجرب، سعی در جلب رضایت مهمانان و زائران گرامی داشته است.
درخواست رزرو
رستوران و کافی شاپ های هتل سپنتا (اسپیناس قبل) مشهد
رستوران هتل سپنتا واقع در طبقه همکف با ظرفیت ۸۰ نفر (ساعت کاری: صبحانه ۷:۳۰ الی ۹:۳۰ ، نهار ۱۳:۰۰ الی ۱۴:۳۰)
کافی شاپ هتل واقع در طبقه همکف (ساعت کاری: ۲۴ ساعته )

امكانات هتل سپنتا (اسپیناس قبل) مشهد

پاركينگ
آسانسور
روزنامه
نمازخانه
تلويزيون در لابی
صندوق امانات
لابی
تاکسی سرویس شبانه روزی

غذا و نوشيدني

كافی شاپ
رستوران

ديد(View) در برخي اتاق ها

نمای رو به حرم
نمای کوچه

مكالمه كاركنان

مسلط به زبان عربی
مسلط به زبان انگليسی
مسلط به ترکی

خدمات

روم سرويس
پذيرش ۲۴ ساعته
خدمات بيدار باش
خدمات پزشكي
دستگاه واکس کفش
فكس
خدمات تهيه بليط
فتوكپي
خدمات اینترنتی

اینترنت

پولی! در لابی و اتاق ها
پارکینگ

قوانین و مقررات هتل سپنتا (اسپیناس قبل) مشهد
ساعت تحويل اتاق۱۴
ساعت تخلیه اتاق۱۲
قانون خردسال

هزینه برای اقامت کودکان زیر ۳ سال رایگان ، ۳ تا ۶ سال در صورت عدم استفاده از سرویس نیمه بها و بالای ۶ سال نفر اضافه محاسبه می شود
اطلاعات مهم دیگر

پذیرش خانم تنها فقط با ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر است.
پذیرش صیغه نامه امکان پذیر نمی باشد.

آدرس: مشهد – چهارراه شهدا به سمت چهارراه خسروی – رجائی ۴ (کوچه شاهین فر)

رزرو هتل سپنتا مشهد

هتل سه ستاره سپنتا مشهد (اسپیناس سابق) واقع شده بین چهارراه شهدا و چهارراه خسروی در سال ۱۳۹۴ شروع به فعالیت نموده است. این هتل دارای ۳۲ واحد شامل: ۱۶ واحد دو تخته، ۴ واحد سوئیت سه و چهار تخته، ۱۰ واحد چهار تخته و ۲ واحد سه تخته می‌باشد که با ظرفیت ۹۲ تخت در ۶ طبقه بنا گردیده است. هتل سپنتا با امکانات رفاهی مناسب با پرسنلی مجرب و آموزش دیده آماده خدمت رسانی و پذیرایی از شما عزیزان و مهمانان گرانقدر حضرت ثامن الحجج(علیه السلام)می‌باشد. در ایام نوروز فروش هتل به صورت فولبرد بوفه و در غالب پکیچ های ۴ شبه می باشد.

ادرس هتل اسپیناس مشهد

فاصله تا حرم: ۶ دقیقه با ماشین (۱٫۴ کیلومتر)
فاصله تا حرم: ۱۶ دقیقه پیاده (۱٫۳ کیلومتر)
فاصله تا بازار رضا: ۶ دقیقه با ماشین (۱٫۴ کیلومتر)
فاصله تا بازار رضا: ۱۸ دقیقه پیاده (۱٫۴ کیلومتر)
فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور: ۱۱ دقیقه با ماشین (۳٫۶ کیلومتر)
فاصله تا مجتمع تجاری الماس شرق: ۲۵ دقیقه با ماشین (۱۰٫۳ کیلومتر)
فاصله تا آرامگاه فردوسی مشهد: ۴۷ دقیقه با ماشین (۳۷٫۷ کیلومتر)

فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور: ۱۱ دقیقه با ماشین (۳٫۶ کیلومتر)
فاصله تا مجتمع تجاری الماس شرق: ۲۵ دقیقه با ماشین (۱۰٫۳ کیلومتر)
فاصله تا آرامگاه فردوسی مشهد: ۴۷ دقیقه با ماشین (۳۷٫۷ کیلومتر)
فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد: ۳۴ دقیقه با ماشین (۱۷٫۵ کیلومتر)
فاصله تا امامزادگان یاسر و ناصر: ۴۱ دقیقه با ماشین (۲۳٫۳ کیلومتر)
فاصله تا پارک ملت مشهد: ۲۴ دقیقه با ماشین (۱۶٫۶ کیلومتر)
فاصله تا پارک کوهسنگی: ۱۹ دقیقه با ماشین (۵٫۹ کیلومتر)
فاصله تا سرزمین موج های خروشان: ۳۸ دقیقه با ماشین (۲۳٫۶ کیلومتر)
فاصله تا سرزمین موج های آبی: ۳۲ دقیقه با ماشین (۲۱٫۸ کیلومتر)
فاصله تا مجتمع تفریحی توریستی چالیدره: ۴۷ دقیقه با ماشین (۲۸٫۷ کیلومتر)
فاصله تا منطقه ییلاقی طرقبه: ۴۴ دقیقه با ماشین (۲۵٫۸ کیلومتر)
فاصله تا فرودگاه شهید هاشمی نژاد: ۲۴ دقیقه با ماشین (۹٫۸ کیلومتر)
فاصله تا راه آهن: ۱۰ دقیقه با ماشین (۲٫۷ کیلومتر)
فاصله تا راه آهن: ۳۲ دقیقه پیاده (۲٫۶ کیلومتر)
فاصله تا پایانه مسافربری: ۱۶ دقیقه با ماشین (۵٫۲ کیلومتر)

هتل سپنتا مشهد

هتل سپنتا مشهد

تلفن هتل سپنتا مشهد

هتل سپنتا (اسپیناس قبل) مشهد در آذر ماه سال ۱۳۹۴ به بهره برداری رسید. این هتل دارای ۶ طبقه و ۳۲ باب اتاق می باشد که این اتاق ها در ۴ طبقه از هتل سپنتا قرار گرفته اند. هتل اسپیناس مشهد در خیابان خسروی نو واقع شده است و دسترسی آسانی به بازار های خرید آن منطقه دارد. هتل سه ستاره سپنتا مشهد با ارائه خدمات هتلی مناسب به همراه پرسنل مجرب، سعی در جلب رضایت مهمانان و زائران گرامی داشته است.

هتل ۳ ستاره سپنتا (اسپیناس سابق) در سال ۱۳۹۴ در شهر مقدس مشهد افتتاح گردیده است و به دلیل داشتن امکانات رفاهی یکی از هتل های محبوب در میان زائرن می باشد . این هتل در خیابان های اطراف حرم مطهر امام رضا (ع) و در محدوده‌ی طرح ترافیک شهر مشهد واقع شده است . لازم به ذکر است تعداد واحد های هتل ۳۲ و ظرفیت رستوران آن ۷۰ نفر است  .

هتل اپارتمان سپنتا مشهد

هتل سه ستاره سپنتا مشهد در ضلع شمال غربی حرم مطهر و در خیابان خسروی واقع شده است. زائرانی که تمایل دارند در فاصله ای نزدیک به حرم مطهر امام رضا (ع) اقامت داشته باشند تا بتوانند پیاده و در هر زمان دلخواه به زیارت بپردازند، می توانند هتل سپنتا (اسپیناس سابق) را انتخاب کنند. این هتل در سال ۱۳۹۴ تاسیس شده و دارای ۳۲ واحد اقامتی است که به شکل اتاق های دو، سه و چهار تخته به مهمانان عرضه می شوند. این اتاق ها تمیز و دلباز بوده و مرتب چیده شده اند. می توانید برای چشیدن طعم انواع غذاهای ایرانی و فرنگی به رستوران این هتل مراجعه کنید. کافی شاپ هتل نیز محلی دنج برای نوشیدن انواع دسرها و نوشیدنی های گرم و سرد است که در آن می توانید آرامش پیدا کنید. اینترنت پرسرعت، تاکسی سرویس، ترانسفر از هتل به فرودگاه و بالعکس، روم سرویس ۲۴ ساعته و صبحانه رایگان از جمله امکاناتی است که در این هتل سه ستاره برای راحتی مهمانان در دسترس است. برای خرید سوغاتی، می توانید مسیر اندکی را تا بازار رضا طی کنید. با کمی پیاده روی به باغ موزه نادری و کاخ موزه ملک خواهید رسید و اگر به دنبال طبیعتی زیبا و منطقه ای خوش آب و هوا هستید می توانید سری به پارک جنگلی وکیل آباد بزنید که مجموعه ای شامل شهربازی، باغ وحش و باغ گیاه شناسی را در خود جای داده است.
هتل دو ستاره سپنتا مشهد (اسپیناس سابق) واقع شده بین چهارراه شهدا و چهارراه خسروی در سال ۱۳۹۴ شروع به فعالیت نموده است. این هتل دارای ۳۲ واحد شامل: ۱۶ واحد دو تخته، ۴ واحد سوئیت سه و چهار تخته، ۱۰ واحد چهار تخته و ۲ واحد سه تخته می‌باشد که با ظرفیت ۹۲ تخت در ۶ طبقه بنا گردیده است. هتل سپنتا با امکانات رفاهی مناسب با پرسنلی مجرب و آموزش دیده آماده خدمت رسانی و پذیرایی از شما عزیزان و مهمانان گرانقدر حضرت ثامن الحجج (علیه السلام) می‌باشددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *