Search
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
  • :
  • :

هتل صدف مشهد

هتل صدف مشهد

هتل صدف مشهد

هتل سه ستاره صدف مشهد

هتل صدف مشهد وابسته به موسسه حمایت از کودکان سرطانی است که در نزدیک میدان راه‌آهن قرار دارد. این هتل دو ستاره با امکانات و خدماتی خوب و درخور مسافران ارجمند حرم مطهر امام رضا با ۶۷ واحد اقامتی آماده‌ میزبانی از مسافران گرامی است.

کودکان زیر۳سال رایگان می باشد،کودکان ۳تا۷سال نیم بها می باشد که ۷۰درصد هزینه اقامت نفر اضافی محاسبه می شود. سرویس اضافی بصورت کاناپه می باشد. ظرفیت پارکینگ این هتل محدود می باشد(۱۵تا ماشین)

هتل یک ستاره صدف با ارایه کلیه خدمات رفاهی آماده پذیرایی از مهمان و زائرین گرامی حضرت علی بن موسی الرضا (ع)می باشد هتل صدف با ۱۸۰نفر به همراه آشپزخانه مرکزی-اینترنت وایرلس- سرویس به حرم ۴نوبت در روز رفت و برگشت.

هتل یک ستاره صدف برای عزیزانی که با قطار به مشهد عزیمت می فرمایند مناسب می باشد. زیرا این هتل دقیقا روبروی ایستگاه راه آهن واقع شده است و برای مسافرینی که از قطار استفاده می کنند مناسب می باشد چون بدون نیاز به تهیه تاکسی می توانند وارد هتل صدف شوند.

صبحانه :بوفه سرد و گرم

ناهار: جوجه- کوبیده- ماهی- قیمه- قرمه- مرغ- به همراه برنج

شام: رولت گوشت-شنیسل مرغ- مرغ و قارچ- کنتانی- جوجه

به همراه سوپ-سالاد- نوشابه به صورت بوفهدرجه: ۱ ستاره
در محدوده حرم مطهر
فاصله تا حرم : ۲۰ دقیقه
فاصله تا فرودگاه : ۳۰دقیه
فاصله تا راه آهن : ۳دقیقه
ظرفیت رستوران : ۱۲۰ نفر
اینترنت : لابی
آدرس: خیابان هاشمی نژاد ۲۹ – روبه روی راه آهن

هتل صدف مشهد

هتل صدف مشهد

شماره تلفن هتل صدف مشهد

هتل صدف ازهتل های مشهد است . این هتل که از هتل آپارتمان های مشهد است مجهز به کلیه امکانات رفاهی از قبیل سرویس بهداشتی ، حمام ، یخچال ,تلویزیون ، سیتم سرمايش و گرمايش , و تلفن می باشد

هتل صدف مشهد وابسته به موسسه حمایت از کودکان سرطانی است که در نزدیک میدان راه آهن قرار دارد. این هتل سه ستاره با امکانات و خدماتی خوب و درخور مسافران ارجمند حرم مطهر امام رضا با ۶۵ واحد اقامتی آماده میزبانی از مسافران گرامی است.

هتل صدف مشهد وابسته به موسسه حمایت از کودکان سرطانی است که در نزدیک میدان راه‌آهن قرار دارد. این هتل سه ستاره با امکانات و خدماتی خوب و درخور مسافران ارجمند حرم مطهر امام رضا با ۶۵ واحد اقامتی آماده‌ میزبانی از مسافران گرامی است.

قیمت هتل صدف مشهد

هتل صدف مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های یک ستاره مشهد می باشد این هتل که در نزدیکی ایستگاه راه آهن مشهد می باشد هتل صدف با داشتن امکانات مناسب جهت پذیرایی از مهمانان و زائران بارگاه ملکوتی امام رضا(ع)آماده می باشد.

هتل صدف مشهد یکی از هتل های ۲ ستاره مشهد می باشد که وابسته به موسسه حمایت از کودکان سرطانی واقع در میدان راه آهن ابتدای خیابان هاشمی نژاد، پس از تجهیز و بازسازی فعالیت مجدد خود را از مرداد ماه ۹۴ آغاز نموده است.

هتل صدف با امکانات جدید و خدمات متفاوت برای رفاه حال زائران عزیز این بارگاه ملکوتی، با ۶۵ واحد اقامتی ، ۵تخته ،۴ تخته ،۳تخته و ۲ تخته ، رستوران ، کافی شاپ وخدمات رفاهی دیگر شامل سرویس رایگان به حرم مطهر ،لاندری، پارکینگ و … آماده میزبانی از مسافران و زائران گرامی می باشد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *