Search
چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
  • :
  • :

هتل نرگس مشهد

هتل نرگس مشهد

هتل نرگس مشهد

تلفن هتل نرگس مشهد

هتل پنج ستاره نرگس مشهد یکی از هتل‌های مجلل شهر مشهد بشمار می‌آید. ساختمان این هتل در نزدیکی حرم مطهر با ارتفاع ۱۷۰ متر از سطح زمین و در زمینی به مساحت ۱۰۳۰۰ متر مربع در ۴۲ طبقه ساخته شده است.

هتل نرگس مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های پنج ستاره مشهد یکی از مشهد که در مجاورت بازار معرف جنت و باغ ملی می باشد

هتل پنج ستاره نرگس ۲ در حال ساخت می باشد. این هتل واقع در خیابان امام خمینی با مساحت ۸۴۰۰ متر مربع و ۲۲ طبقه می باشد.

رزرو هتل نرگس مشهد

هتل پنج ستاره نرگس مشهد در فاصله ۱۶۵۰ متری در امتداد ضلع غربی حرم مطهر با ارتفاع ۱۷۰ متر از سطح زمین و مساحت ۱۰۳۰۰ متر مربع در ۴۲ طبقه در حال ساخت می باشد.

هتل پنج ستاره نرگس مشهد در فاصله ۱۶۵۰ متری در امتداد ضلع غربی حرم مطهر با ارتفاع ۱۷۰ متر از سطح زمین و مساحت ۱۰۳۰۰ متر مربع در ۴۲ طبقه در حال ساخت می باشد.

هتل نرگس یکی از هتل های پنج ستاره شهر مشهد است که در فاصله حدود دو کیلومتر از حرم مطهر امام هشتم قرار گرفته است. این هتل مجلل با موقعیت مکانی بسیار خوب در نزدیکی بازار جنت و باغ ملی قرار گرفته است. هم چنین فاصله این هتل تا فرودگاه ۲۵ دقیقه و تا راه آهن تنها ۲۰ دقیقه می باشد که می توانید از خدمات ترانسفر فرودگاهی هتل نیز استفاده نمایید. ساختمان هتل ۴۲ طبقه می باشد که در زمینی به مساحت ۱۰۳۰۰ متر مربع بنا شده است. علاوه بر هتل در این ساختمان مرکز تجاری، رستوران های مختلف، سالن های ورزشی و استخر نیز وجود دارد. واحدهای اقامتی هتل به صورت اتاق و سوئیت های لوکس هستند که با شیکترین لوازم تجهیز شده اند و دارای تمامی امکانات رفاهی برای شما مسافران تور مشهد می باشند

هتل نرگس مشهد

هتل نرگس مشهد

امکانات هتل نرگس مشهد

هتل نرگس ۱ یکی از هتل های ۵ ستاره مشهد است که در نزدیکی حرم مطهر امام هشتم قرار دارد. این هتل یکی از مجلل ترین هتل های مشهد است که در برجی با ۴۲ طبقه و مساحتی نزدیک به ۱۰۳۰۰ متر مربع قرار گرفته است. اتاق های هتل بسیار مجلل بوده و به شما مسافران تور مشهد انواع امکانات رفاهی از جمله تلویزیون، سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، تلفن و اینترنت را ارائه می دهد. این هتل هم چنین به فرودگاه و راه آهن نیز نزدیک بوده و بنا به درخواست مسافران ترانسفر فرودگاهی نیز صورت می گیرد. رستوران هتل انواع غذاهای ایرانی و فرنگی خوش طعم را به مسافران تور مشهد ارائه می دهد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *