Search
پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
  • :
  • :

هتل عارفه مشهد

هتل عارفه مشهد

هتل عارفه مشهد

ادرس هتل عارفه مشهد

هتل عارفه
هتل عارفه هتلی نوساز است که در سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز نمود و بعد از یک سال مورد بازسازی قرار گرفت. این هتل با داشتن پرسنل حرفه ای و مجرب سعی در ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین خدمات دارد تا رضایت حداکثری مهمانان خود را کسب کند. این هتل مجموعا دارای ۲۰ اتاق است که شامل اتاق های دوتخته،سه تخته و چهار تخته می باشد.اتاق ها از کیفیت و امکانات نسبی برخوردار هستند.
از دیگر مزیت های هتل عارفه مشهد ، دسترسی آسان با فاصله حدود ۱۵دقیقه پیاده روی تا حرم رضوی است.فاصله ی هتل تا حرم مطهر با ماشین تنها ۵ دقیقه می باشد پس عزیزانی که امکان پیاده روی برایشان مقدور نیست در کمترین زمان ممکن می توانند به مقصد( حرم مطهر رضوی) برسند.
فاصله هتل آپارتمان عارفه مشهد تا مکان های مهم شهر
فاصله تا حرم امام رضا علیه السلام : ۴ دقیقه با ماشین
فاصله تا ورودی باب الرضا : ۵ دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار رضا مشهد : ۷ دقیقه با ماشین
فاصله تا ایستگاه راه آهن شهر مشهد : ۱۳ دقیقه با ماشین
فاصله تا پایانه مسافربری مشهد : ۱۳ دقیقه با ماشین

هتل عارفه مشهد

هتل عارفه مشهد

رزرو هتل عارفه مشهد

هتل عارفه مشهد با قیمتی ارزان در نزدیکی حرم مطهر امام رضا (ع)

این هتل در چهارراه خسروی واقع شده است.هتل عارفه هتلی نوساز است که در سال ۱۳۹۴ افتتاح شده و یک سال بعد دوباره بازسازی شده است.این هتل دارای کادری حرفه ای می باشد که سعی دارد با ارائه ی خدماتی درخور شان زائران و مهمانان عزیز به میزان رضایت آنها بیافزاید.

این هتل دارای ۲۰ واحد اقامتی است که شامل اتاق های دوتخته،سه تخته و چهار تخته می باشد.کیفیت و امکانات اتاق ها مناسب هستند.لابی و رستوران از دیگر امکانات این هتل می باشد.

از دیگر مزیت های هتل عارفه مشهد میتوان به دسترسی سهل و آسان با فاصله حدود ۱۵دقیقه پیاده روی تا حرم رضوی اشاره کرد که شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز به راحتی رفت و آمد آسان و امنی داشته باشید.این فاصله با ماشین تنها ۵ دقیقه می باشد
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *