Search
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷
  • :
  • :

هتل آپارتمان پرنیان مشهد

هتل آپارتمان پرنیان مشهد

هتل آپارتمان پرنیان مشهد

قیمت هتل آپارتمان پرنیان مشهد

هتل آپارتمان سه ستاره پرنیان با طراحی و معماری مدرن یکی از بهترین هتل‌ آپارتمان‌های شهر مشهد بشمار می‌آید. این هتل امکانات رفاهی مناسبی را در اختیار مسافرین قرار می‌دهد تا سفری خوش و به یاد ماندنی را تجربه کنند.سوییت‌های این هتل دارای اتاق، هال، مبلمان شیک و آشپزخانه مجهز است. خدمات رایگانی از قبیل اینترنت پرسرعت، سرویس دهی به اتاقها، ترانسفر رفت به فرودگاه و راه آهن، پذیرایی عصرانه، هدیه کیک تولد و سالگرد ازدواج، پارکینگ و استفاده از خدمات آرشیو فیلم در هتل آپارتمان پرنیان به مسافران داده می‌شود.

هتل آپارتمان پرنیان با فاصله ای کمتر از ۱۰ دقیقه از بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و کادری مجرب و آموزش دیده ، با امکانات و تجهیزات ذیل آماده ارائه بهترین خدمات و پذیرایی از زائرین و میهمانان گرامی می باشد . سوئیت آپارتمان هایی با زراحی و معماری نوین و با در اختیار داشتن شیکترین مبلمان . هر واحد دارای اتاق خواب مجزا هال ، آشپز خانه مجهز ، کاناپه تخت خواب شو ، سرویس بهداشتی و حمام می باشد …

رزرو هتل آپارتمان پرنیان مشهد

هتل آپارتمان پرنیان مشهد یکی از شیکترین و قدیمی ترین هتل آپارتمان های مشهد و هتل آپارتمان های چهار ستاره مشهد می باشد. هتل آپارتمان پرنیان مشهد با آپارتمان های رویال و با دکوراسیونی شیک و دلپذیر با فاصله بسیار کم از خیابان امام رضا (ع) و حرم مطهر با کادری بسیار مجرب می باشد.

هتل آپارتمان پرنیان مشهد دارای ۲۸ واحد شامل :

آپارتمان یک اطاق خوابه ( دو نفره)

آپارتمان دو اطاق خوابه ( چهار نفره) می باشد

هتل آپارتمان پرنيان مشهد در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را با هدف پذیرایی از زائران حرم مطهر امام رضا آغاز کرد. ساختمان این هتل در ۵ طبقه بنا شده و دارای ۲۸ واحد آپارتمان یک خوابه و دو خوابه می باشد. هتل پرنیان با كادر مجرب و آموزش ديده،اقامت به یادماندنی را برای مهمانان گرامی مهیا کرده است. هتل پرنیان مشهد در سال ۱۳۹۱ با هدف بهبود واحد های اقامتی و بخش های مختلف بازسازی شد. از مزایای اقامت در هتل آپارتمان پرنیان فاصله یک کیلومتری تا حرم مطهر و دسترسی آسان به بازار های خرید اطراف حرم می باشد.

ادرس هتل آپارتمان پرنیان مشهد

هتل آپارتمان زیبای پرنیان با ارائه ی امکانات اقامتی مدرن، کادر پرسنلی قوی و مدیریتی پویا در تمامی ایام سال پذیرای قدوم گرم شما میهمانان گرامی خواهد بود و با شعار همیشگی خدمت گذاری میهمان گوی آرامش و اعتماد را از آن خود نموده است
استان : خراسان رضوي
شهر : مشهد
نشانی : خراسان رضوی- مشهد – خیابان امام رضا (ع) خیابان دانش شرقی – دانش شرق ۸- هتل آپارتمان پرنیان مشهد

هتل آپارتمان پرنيان مشهد، در سال ۱۳۸۳ به بهره برداری رسید و در سال ۱۳۹۱ آخرین بازسازی بر روی بخش های مختلف هتل انجام شد. این هتل با ۵ طبقه دارای ۲۸ واحد آپارتمان یک خوابه و دو خوابه با كادري مجرب و آموزش ديده، آماده سرویس دهی به مهمانان گرامی می باشد. از مزایای اقامت در هتل پرنیان، فاصله اندک تا حرم مطهر امام رضا(ع) و مراکز خرید می باشد. رستوران هتل با سرو انواع غذاهای ایرانی و فرنگی میزبان میهمانان خواهد بود، همچنین در کافی شاپ هتل نیز می توانید انواع نوشیدنی های گرم و سرد را سفارش دهید.

هتل پرنیان دارای پارکینگ اختصاصی برای استفاده ی مسافران می باشد

هتل آپارتمان پرنیان مشهد

هتل آپارتمان پرنیان مشهد

تلفن هتل آپارتمان پرنیان مشهد

فاصله تا حرم: ۵ دقیقه با ماشین (۱٫۰ کیلومتر)
فاصله تا حرم: ۱۲ دقیقه پیاده (۱٫۰ کیلومتر)
فاصله تا بازار رضا: ۶ دقیقه با ماشین (۱٫۰ کیلومتر)
فاصله تا بازار رضا: ۱۰ دقیقه پیاده (۰٫۸ کیلومتر)
فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور: ۱۲ دقیقه با ماشین (۳٫۶ کیلومتر)
فاصله تا مجتمع تجاری الماس شرق: ۲۷ دقیقه با ماشین (۱۲٫۵ کیلومتر)
فاصله تا آرامگاه فردوسی مشهد: ۴۷ دقیقه با ماشین (۳۸٫۱ کیلومتر)

فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور: ۱۲ دقیقه با ماشین (۳٫۶ کیلومتر)
فاصله تا مجتمع تجاری الماس شرق: ۲۸ دقیقه با ماشین (۱۲٫۵ کیلومتر)
فاصله تا آرامگاه فردوسی مشهد: ۴۷ دقیقه با ماشین (۳۸٫۱ کیلومتر)
فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد: ۳۴ دقیقه با ماشین (۱۷٫۵ کیلومتر)
فاصله تا امامزادگان یاسر و ناصر: ۴۱ دقیقه با ماشین (۲۳٫۳ کیلومتر)
فاصله تا پارک ملت مشهد: ۲۴ دقیقه با ماشین (۱۷٫۰ کیلومتر)
فاصله تا پارک کوهسنگی: ۱۹ دقیقه با ماشین (۵٫۹ کیلومتر)
فاصله تا سرزمین موج های خروشان: ۳۸ دقیقه با ماشین (۲۳٫۶ کیلومتر)
فاصله تا سرزمین موج های آبی: ۳۲ دقیقه با ماشین (۲۲٫۲ کیلومتر)
فاصله تا مجتمع تفریحی توریستی چالیدره: ۴۸ دقیقه با ماشین (۲۸٫۷ کیلومتر)
فاصله تا منطقه ییلاقی طرقبه: ۴۴ دقیقه با ماشین (۲۵٫۸ کیلومتر)
فاصله تا فرودگاه شهید هاشمی نژاد: ۱۹ دقیقه با ماشین (۷٫۴ کیلومتر)
فاصله تا راه آهن: ۱۳ دقیقه با ماشین (۴٫۹ کیلومتر)
فاصله تا پایانه مسافربری: ۱۷ دقیقه با ماشین (۵٫۲ کیلومتر)

امکانات هتل آپارتمان پرنیان مشهد

هتل آپارتمان پرنیان مشهد یکی از هتل آپارتمان های سه ستاره شهر مشهد و هتل آپارتمان مشهد می باشد . هتل آپارتمان پرنیان مشهد دارای ۲۸ واحد می باشد که شامل:سویت وآپارتمان با طراحي و معماري نوين و طبق استانداردهاي جديد از هر جهت رفاه و آسايش ميهمانان گرامي را فراهم مي کند. .سوییت‌های این هتل دارای اتاق، هال، مبلمان شیک و آشپزخانه می باشد.وهمچنین دارای امکاناتی از قبیل : از قبیل اینترنت پرسرعت، سرویس دهی به اتاقها، ترانسفر رفت به فرودگاه و راه آهن، پذیرایی عصرانه، هدیه کیک تولد و سالگرد ازدواج، پارکینگ و استفاده از خدمات آرشیو فیلم در هتل می باشد.

یکی از هتل آپارتمان های مشهد در نزدیکی حرم هتل آپارتمان پرنیان می باشد که مشخصات هتل آپارتمان پرنیان مشهد در نزدیکی حرم به شرح زیر میباشد.

آدرس هتل آپارتمان پرنیان
خیابان امام رضا۱۶-دانش شرقی۸ , مشهد , ايران

امکانات هتل آپارتمان پرنیان
اینترنت در لابی/کافی شاپ/رستوران/ماهواره/تلویزیون/کافی نت

قیمت حدودی و تخمینی هتل آپارتمان پرنیان
قیمت اتاق آپارتمان یک خوابه لوکس (اضافه:۱)
برای یک شب حدودا برابر است با ۳,۱۰۰,۰۰۰ ریال

معرفی هتل آپارتمان پرنیان
هتل آپارتمان پرنیان در یک منطقه مسکونی و به دور از ترافیک قرار دارد. این هتل در خیابان دانش شرقی و در فاصله ۱۰دقیقه ای از مراکز خرید، بازارها و همچنین حرم مطهر امام رضا (ع) واقع شده است. این هتل اتاق های مجهز ، آپارتمانهای لوکس و خدماتی با کیفیت به مسافران محترم مشهد ارائه می دهد. هتل خدماتی مانند تلویزیون، کانال ماهواره ای، صندوق امانات، اینترنت، تهویه مطبوع، رستوران، کافی شاپ، خدمات خانه داری، تاکسی سرویس، پارکینگ و خشکشویی ارائه می دهد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *