Search
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
  • :
  • :

هتل آپارتمان معین درباری مشهد

هتل آپارتمان معین درباری مشهد

هتل آپارتمان معین درباری مشهد

ادرس هتل آپارتمان معین درباری مشهد

هتل آپارتمان سه ستاره معین درباری با قدمتی بیش از ۱۰ سال از بهترین هتل آپارتمان های نزدیک به حرم امام رضا مشهد مقدس می باشد. این هتل در سال ۱۳۷۸ افتتاح و در سال ۱۳۹۲ مجددا بازسازی شده است. این مجموعه با امکاناتی چون رستوران با ظرفیت ۶۰ نفر، لاندری، اتاق چمدان، امکان آشپزی در واحدها، پارکینگ و کادری مجرب و آموزش دیده آماده پذیرایی از میهمانان عزیز و گرانقدر این کلان شهر می باشد.

هتل آپارتمان معین درباری دارای ۳۲ اتاق ۲تخته،۳تخته،۴تخته،آپارتمان ۱خوابه و ۲ خوابه با ۱۴۰ نفر ظرفیت در ۶ طبقه میباشد. این هتل در خیابان امام رضا ۱۹ قرار دارد فاصله تا حرم مطهر ۱۵ دقیقه پیاده روی است و ایستگاه اتوبوس Brt است که راحت میتوانید به حرم مطهر مشرف شوید. هتل معین درباری ۱ نوبت سرویس رایگان برای نماز صح به حرم مطهر دارد.

منو غذایی ناهار

ماهی – مرغ – جوجه – کوبیده – خورشت قیمه – خورشت قورمه سبزی

منو غذایی شام

ناگت مرغ – خوراک جوجه – خووراک کوبیده – ناگت ماهیدرجه: ۱ ستاره
در محدوده حرم مطهر
فاصله تا حرم : ۱۵ دقیقه پیاده روی
فاصله تا فرودگاه : ۲۰ دقیقه با خودرو
فاصله تا راه آهن : ۲۰ دقیقه با خودرو
ظرفیت رستوران : ۸۰ نفر
اینترنت : لابی و اتاق
آدرس: مشهد امام رضا ۱۹

تلفن هتل آپارتمان معین درباری مشهد

هتل آپارتمان معین درباری مشهد در سال ۱۳۷۸ افتتاح شد و در سال ۱۳۹۲ آخرین بازسازی آن به منظور سرویس دهی هر چه مناسب تر، انجام گرفت. این هتل مشتمل بر ۴ طبقه اقامتی و دارای ۳۲ واحد آپارتمان و سوئیت می باشد. هتل سه ستاره معین درباری مشهد از نظر موقعیت مکانی در ۳ کیلومتری حرم مطهر امام رضا (ع) قرار دارد. هتل آپارتمان معین درباری با کادری مجرب آماده ارائه خدمات به مسافران گرامی می باشد.

هتل آپارتمان معین درباری واقع در مشهد با فاصله اي حدود ۱۰ دقيقه از بارگاه ملكوتي با محيطي آرام و دلپذير، معماري نوين و با كادري مجرب و با تجربه سعي در تامين رفاه و آسايش براي ميهمانان آن حضرت را دارد.دارای ۵ واحد آپارتمان سه خوابه و ۱۶ واحد آپارتمان دو خوابه مجهز به تجهیزات آشپزخانه(ظرفشویی- اجاق گاز)و ۱۶ واحد سوئیت دو تخت و سه تخت مجهز به کابینت ظرفشور وسایر امکانات می باشد.

رزرو هتل آپارتمان معین درباری مشهد

هتل آپارتمان معیین درباری با درجه یک ستاره در سال ۱۳۷۸ در مشهد مقدس افتتاح گردید و در سال ۱۳۹۲ بازسازی شده و امکانات جدیدی به آن اضافه شده است. این محموعه با پرسنلی مجرب و آموزش دیده آماده میزبانی از میهمانان و زائرین گرامی می باشد.

فاصله تا حرم: ۷ دقیقه با ماشین (۱٫۵ کیلومتر)
فاصله تا حرم: ۱۵ دقیقه پیاده (۱٫۲ کیلومتر)
فاصله تا بازار رضا: ۷ دقیقه با ماشین (۱٫۵ کیلومتر)
فاصله تا بازار رضا: ۱۶ دقیقه پیاده (۱٫۲ کیلومتر)
فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور: ۱۰ دقیقه با ماشین (۳٫۱ کیلومتر)
فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور: ۳۴ دقیقه پیاده (۲٫۷ کیلومتر)
فاصله تا مجتمع تجاری الماس شرق: ۲۹ دقیقه با ماشین (۱۰٫۸ کیلومتر)
فاصله تا آرامگاه فردوسی مشهد: ۴۴ دقیقه با ماشین (۳۷٫۱ کیلومتر)

فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور: ۱۱ دقیقه با ماشین (۳٫۱ کیلومتر)
فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور: پیاده ()
فاصله تا مجتمع تجاری الماس شرق: با ماشین ()
فاصله تا مجتمع تجاری الماس شرق: ۲ ساعت و ۳ دقیقه پیاده (۹٫۷ کیلومتر)
فاصله تا آرامگاه فردوسی مشهد: ۴۵ دقیقه با ماشین (۳۷٫۱ کیلومتر)
فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد: ۳۳ دقیقه با ماشین (۱۷٫۰ کیلومتر)
فاصله تا امامزادگان یاسر و ناصر: ۴۰ دقیقه با ماشین (۲۲٫۸ کیلومتر)
فاصله تا پارک ملت مشهد: ۲۲ دقیقه با ماشین (۱۶٫۰ کیلومتر)
فاصله تا پارک کوهسنگی: ۱۸ دقیقه با ماشین (۵٫۴ کیلومتر)
فاصله تا سرزمین موج های خروشان: ۳۷ دقیقه با ماشین (۲۳٫۱ کیلومتر)
فاصله تا سرزمین موج های آبی: ۳۰ دقیقه با ماشین (۲۱٫۲ کیلومتر)
فاصله تا مجتمع تفریحی توریستی چالیدره: ۴۶ دقیقه با ماشین (۲۸٫۲ کیلومتر)
فاصله تا منطقه ییلاقی طرقبه: ۴۳ دقیقه با ماشین (۲۵٫۳ کیلومتر)
فاصله تا فرودگاه شهید هاشمی نژاد: ۱۸ دقیقه با ماشین (۷٫۲ کیلومتر)
فاصله تا راه آهن: ۱۵ دقیقه با ماشین (۵٫۲ کیلومتر)
فاصله تا پایانه مسافربری: ۱۴ دقیقه با ماشین (۴٫۶ کیلومتر)

قیمت هتل آپارتمان معین درباری مشهد

هتل آپارتمان معين درباري مشهد واقع در خيابان امام رضا ۱۹ با فاصله نزديك به حرم مطهر امام رضا (ع) در تابستان ۱۳۹۲ افتتاح شده است. هتل آپارتمان معین درباری مشهد با امکاناتی همچون دستگاه خود پرداز ATM، کافی نت، رستوران، دستگاه شارژ انواع گوشیها و بالاخص کادری مجرب و عاشق خدمت به میهمانان ولی نعمتان آماده سرویس دهی به زائرین آقا علی بن موسی الرضا(ع) می‏ باشد.

آپارتمان ها مجهز به آشپزخانه و تجهیزات آشپزخانه ای، میزنهارخوری و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی هستند. سوئیت ها نیز مجهز به میز نهار خوری کابینت ظرفشور و سرویس ایرانی و فرنگی می باشند.

هتل آپارتمان معین درباری مشهد دارای ۴ طبقه مشتمل بر ۳۲ واحد آپارتمان و سوئیت می باشد. این هتل که از هتل های با سابقه در شهر مشهد می باشد در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را آغاز کرد. هتل آپارتمان معین درباری به منظور بهبود ارائه خدمات و بهسازی واحد های اقامتی خود، در سال ۱۳۹۲ بازسازی شد. رستوران هتل معین درباری نیز با ارائه انواع غذاهای ایرانی پذیرای مهمانان و گردشگران عزیز می باشد

هتل آپارتمان معین درباری مشهد

هتل آپارتمان معین درباری مشهد

شماره تلفن هتل آپارتمان معین درباری مشهد

هتل آپارتمان معین درباری مشهد با سابقه‌ای بیش از ده سال قدمت از مجموعه‌های احداث شده در خیابان امام رضا می‌باشد که در سال ۱۳۷۸ شروع به بهره برداری نموده است و آخرین بازسازی مجموعه در سال ۱۳۹۲ به اتمام رسیده است. این مجموعه با امکاناتی نظیر رستوران، اتاق چمدان، سیستم اعلام و اطفاء حریق، اینترنت رایگان (محدود)، لاندری، امکان آشپزی در برخی از واحدها و پارکینگ با پرسنلی مجرب و آموزش دیده آماده میزبانی از شما عزیزان و مهمانان گرانقدر حضرت ثامن الحجج(علیه السلام) می‌باشد.

هتل آپارتمان معین درباری، یکی از اقامتگاه‌های نزدیک به حرم امام رضا و از مقرون به صرفه‌ترین آنهاست. این هتل آپارتمان، سوئیت‌ها و آپارتمان‌های مناسبی با امکانات اولیه‌ی زندگی در اختیار شما می‌گذارد. مثلاً آشپزخانه‌ی سوئیت‌ها و آپارتمان‌ها، به قدر کفایت وسایل آشپزی در اختیار شما می‌گذارد و به این ترتیب، مجبور نیستید برای تمام وعده‌های غذایی به رستوران بروید. ضمناً هزینه‌ی اقامت در این هتل آپارتمان چندان زیاد نیست و مقرون به صرفه است. همان طور که اشاره شد هتل آپارتمان معین درباری از اقامتگاه‌های نزدیک به حرم امام رضا(ع) است.

امکانات هتل آپارتمان معین درباری مشهد

هتل آپارتمان معین درباری واقع درخیابان امام رضا (ع) ۱۹ (جنب هتل آپارتمان قصرآیدین )

• ۵ واحد آپارتمان سه خوابـه با ظرفیت هشت تخت و یک کاناپه و مجهز به آشپزخانه ، تجهیزات آشپزخانهای ، کولرگازی،گرمایش ازکف شوفاژ ،یخچال ،تلویزیونLCD ، تلفن ، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی

• ۱۶ واحد آپارتمان دو خوابه مجهز به آشپزخانه و تجهیزات آشپزخانه ای و میز ناهارخوری ،کولرگازی، گرمایش ازکف ، یخچال، تلفن تلویزیونLCD ، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی.

• ۱۶ واحد سوئیت دو تخت و سه تخت و یک کاناپه مجهز به سرویس کابینت ظرفشور ، میز ناهارخوری ،یخچال ،تلویزیونLCD، تلفن ، کولر گازی و گرمایش ازکف ، سرویس بهداشتی ایرانی .

• برای اولین بار در هتل های ایران، تمام عکسهای (رَم ،فلش ،بلوتوث و سی دی)شخصی شما،توسط خودتان چاپ می شود
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *