Search
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
  • :
  • :

هتل آپارتمان دیدار مشهد

هتل آپارتمان دیدار مشهد

هتل آپارتمان دیدار مشهد

شماره هتل دیدار مشهد

هتل آپارتمان دیدار دارای سوئیت های اختصاصی یک خوابه و دو خوابه با شیک ترین و مدرنترین مبلمان روز و معماری داخلی مدرن آماده خدمات به مهمانان گرامی می باشد…هتل دارای دو آسانسور .سیستم وایرلس ( بیسیم ) . رستوران . لاندری . کافی نت . کافی شاپ . ویدئو مرکزی . سیستم صوت داخل واحدها و همچنین واحدهای دو خوابه مجهز به اینترنت می باشد…این هتل از هتل آپارتمان های نزدیک حرم امام رضا (ع) می باشد. نزدیکی این هتل به بازارها و اماکن اداری مشهد از نقاط قوت این هتل آپارتمان هستند . همچنین فاصله هتل تا مترو بسیج ۱/۵ کیلومتر است.همچنین این هتل پارکینگ اختصاصی دارد .

هتل آپارتمان دیدار مشهد در سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را با هدف پذیرایی از زائران حرم مطهر امام رضا (ع) آغاز کرد. واحد های اقامتی این هتل در سال ۱۳۹۰ بهسازی شدند و به متراژ آن ها افزوده شد. ساختمان هتل دیدار مشهد در ۵ طبقه بنا شده و دارای ۲۲ واحد آپارتمانی و ۲ باب سوئیت می باشد. هتل آپارتمان دیدار از هتل های یک ستاره واقع در خیابان امام رضا مشهد است و تا حرم مطهر امام رضا کمتر از یک کیلومتر فاصله دارد. با اقامت در هتل دیدار خاطره ای به یادماندنی از زیارت حرم مطهر به یادگار خواهید داشت.

رزرو هتل آپارتمان دیدار مشهد

هتل آپارتمان دیدار یکی از هتل آپارتمان های مشهد است که در خیابان امام رضا ۸ قرار دارد . این هتل از هتل آپارتمان های نزدیک حرم امام رضا (ع) می باشد.

هتل آپارتمان دیدار دارای سوئیت های اختصاصی یک خوابه و دو خوابه با شیک ترین و مدرنترین مبلمان روز و معماری داخلی مدرن آماده خدمات به مهمانان گرامی می باشد…هتل دارای دو آسانسور .سیستم وایرلس ( بیسیم ) . رستوران . لاندری . کافی نت . کافی شاپ . ویدئو مرکزی . سیستم صوت داخل واحدها و همچنین واحدهای دو خوابه مجهز به اینترنت می باشد…واحدهای دو خوابه مجهز به اینترنت می باشد.

هتل آپارتمان دیدار دارای ۱۲ واحد یک خوابه و ۸ واحد دوخوابه می باشد.

یکی از هتل آپارتمان های مشهد در نزدیکی حرم هتل آپارتمان دیدار می باشد که مشخصات هتل آپارتمان دیدار مشهد در نزدیکی حرم به شرح زیر میباشد.

آدرس هتل آپارتمان دیدار
امام رضا ۸ , مشهد , ايران

امکانات هتل آپارتمان دیدار
اینترنت در لابی/رستوران/تلویزیون/صندوق امن/اینترنت در اتاق/خشکشویی

قیمت حدودی و تخمینی هتل آپارتمان دیدار
قیمت اتاق سه تخته فولبرد (اضافه:۰)
برای یک شب حدودا برابر است با ۱,۹۰۰,۰۰۰ ریال

معرفی هتل آپارتمان دیدار
هتل آپارتمان دیدار در خیابان امام رضا (ع) و در فاصله کمتر از ۱۰ دقیقه پیاده تا حرم مطهر امام رضا (ع) واقع شده است. یکی از امتیازات هتل نزدیکی به مرکز شهر، خطوط بی آر تی و بازار رضا که بازار قدیمی مشهد است می باشد. این هتل با واحد های جادار و مرتب خود اماده پذیرایی از مسافرانی که به مشهد مشرف می شوند است. هتل به ،تلویزیون، صندوق امانات، اینترنت، رستوران و خشکشویی مجهز است. در حال حاضر اقامت در هتل آپارتمان دیدار به صورت فولبرد است.

قیمت هتل آپارتمان دیدار مشهد

ادرس هتل آپارتمان دیدار مشهد
هتل در مشهد، خیابان امام رضا، امام رضا ۸، تقاطع اول سمت چپ، جنب هتل شهریار واقع میباشد.

فاصله هتل آپارتمان دیدار مشهد تا نقاط مختلف شهر مشهد

معرفی هتل آپارتمان دیدار مشهد
هتل آپارتمان دیدار یکی از هتل آپارتمان های مشهد است که در خیابان امام رضا ۸ قرار دارد . این هتل از هتل آپارتمان های نزدیک حرم امام رضا (ع) می باشد. نزدیکی این هتل به بازارها و اماکن اداری مشهد از نقاط قوت این هتل آپارتمان هستند . همچنین فاصله هتل تا مترو بسیج ۱/۵ کیلومتر است.همچنین این هتل پارکینگ اختصاصی دارد .

مشخصات هتل آپارتمان دیدار مشهد در نزدیکی حرم
لابی/آسانسور/نمازخانه/پله اضطراری/فکس/پرینتر/زنگ هشدار/اتاق چمدان/روزنامه/گیم نت/تلفن در لابی/پارکینگ/پذیرش ۲۴ ساعته/دستگاه واکس کفش/ترانسفر رفت با هزینه/کپسول آتش نشانی/خدمات بیدار باش/سیستم تهویه مطبوع/مینی بار با هزینه/تلویزیون در لابی/اینترنت در لابی
روم سرویس/صبحانه/یخچال/پاورسوئیچ/مبلمان/چای ساز/بالکن/کمد لباس/تلفن در اتاق/حمام/لوازم بهداشتی/دمپایی/امکان شارژ وسایل الکترونیکی/سیستم تهویه مطبوع دراتاق/صندوق امانات داخل اتاق/سیستم اطفاء حریق دراتاق

قیمت هتل آپارتمان دیدار مشهد برای یک شب اقامت بصورت حدودی
قیمت آپارتمان یکخوابه دو نفره فولبرد(منوانتخابی) برای هر شب حدودا
۱۳۰,۰۰۰تومان میباشد و قیمت آپارتمان یکخوابه سه نفره فولبرد(منوانتخابی)(آپارتمان دونفره+سرویس اضافه) برای هر شب حدودا
۱۷۰,۰۰۰تومان و قیمت آپارتمان دوخوابه چهارنفره فولبرد(منوانتخابی)(آپارتمان دونفره+دوسرویس اضافه) برای هر شب حدودا
۲۲۰,۰۰۰تومان میباشد

هتل آپارتمان دیدار مشهد

هتل آپارتمان دیدار مشهد

ادرس هتل آپارتمان دیدار مشهد

هتل آپارتمان دیدار در مرکز شهر و نزدیک به حرم و بازار واقع شده و حدود هفت دقیقه پیاده روی تا حرم و دوازده دقیقه پیاده تا آرامگاه نادرشاه افشار فاصله دارد.

هتل آپارتمان دیدار در سال ۱۳۸۷ ساخته شد و در سال ۱۳۹۰ بازسازی شد، این هتل یکی از هتل آپارتمان های مشهد است که در خیابان امام رضا ۸ قرار دارد. این هتل از هتل آپارتمان های نزدیک حرم امام رضا (ع) می باشد. با ۸ دقیقه پیاده روی به حرم مطهر می رسید. نزدیکی این هتل به بازارها و اماکن اداری مشهد از نقاط قوت این هتل آپارتمان هستند. همچنین فاصله هتل تا مترو بسیج ۱/۵ کیلومتر است. هتل آپارتمان دیدار مشهد با امکاناتی نظیر دو آسانسور، اینترنت بی سیم، رستوران با ظرفیت ۶۰ نفر، لاندری، کافی شاپ، کافی نت در خدمت میهمانان عزیز می باشد. همچنین این هتل پارکینگ اختصاصی دارد.

فاصله تا حرم: ۴ دقیقه با ماشین (۰٫۸ کیلومتر)
فاصله تا حرم: ۱۰ دقیقه پیاده (۰٫۸ کیلومتر)
فاصله تا بازار رضا: ۵ دقیقه با ماشین (۰٫۸ کیلومتر)
فاصله تا بازار رضا: ۸ دقیقه پیاده (۰٫۶ کیلومتر)
فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور: ۱۳ دقیقه با ماشین (۳٫۸ کیلومتر)
فاصله تا مجتمع تجاری الماس شرق: ۲۸ دقیقه با ماشین (۱۱٫۵ کیلومتر)
فاصله تا آرامگاه فردوسی مشهد: ۴۷ دقیقه با ماشین (۳۸٫۳ کیلومتر)

فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور: ۱۳ دقیقه با ماشین (۳٫۸ کیلومتر)
فاصله تا مجتمع تجاری الماس شرق: ۲۸ دقیقه با ماشین (۱۱٫۵ کیلومتر)
فاصله تا آرامگاه فردوسی مشهد: ۴۸ دقیقه با ماشین (۳۸٫۳ کیلومتر)
فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد: ۳۵ دقیقه با ماشین (۱۷٫۷ کیلومتر)
فاصله تا امامزادگان یاسر و ناصر: ۴۲ دقیقه با ماشین (۲۳٫۵ کیلومتر)
فاصله تا پارک ملت مشهد: ۲۵ دقیقه با ماشین (۱۷٫۲ کیلومتر)
فاصله تا پارک کوهسنگی: ۲۰ دقیقه با ماشین (۶٫۱ کیلومتر)
فاصله تا سرزمین موج های خروشان: ۳۹ دقیقه با ماشین (۲۳٫۷ کیلومتر)
فاصله تا سرزمین موج های آبی: ۳۳ دقیقه با ماشین (۲۲٫۴ کیلومتر)
فاصله تا مجتمع تفریحی توریستی چالیدره: ۴۹ دقیقه با ماشین (۲۸٫۹ کیلومتر)
فاصله تا منطقه ییلاقی طرقبه: ۴۵ دقیقه با ماشین (۲۶٫۰ کیلومتر)
فاصله تا فرودگاه شهید هاشمی نژاد: ۲۰ دقیقه با ماشین (۷٫۶ کیلومتر)
فاصله تا راه آهن: ۱۲ دقیقه با ماشین (۳٫۹ کیلومتر)
فاصله تا پایانه مسافربری: ۱۷ دقیقه با ماشین (۵٫۵ کیلومتر)

تلفن هتل آپارتمان دیدار مشهد

هتل آپارتمان دیدار مشهد یکی از هتل آپارتمان های مشهد لوکس و نزدیک به حرم مطهر می باشد که دارای آپارتمان های اختصاصی یک خوابه و دو خوابه با استفاده از شیک ترین و مدرنترین مبلمان روز و طراحی معماری داخلی مدرن آماده خدمات به مهمانان گرامی می باشد. این هتل آپارتمان دارای امکاناتی از قبیل دو آسانسور , سیستم وایرلس , رستوران , لاندری , کافی نت , کافی شاپ , ویدئو مرکزی , سیستم صوت داخل واحدها و همچنین اینترنت در واحدهای دو خوابه می باشد.همچنین این هتل پارکینگ اختصاصی دارد .

هتل آپارتمان دیدار یکی از نزدیکترین اقامتگاه ها به حرم مطهر می باشد بطوریکه تنها ۵۰۰ متر تا رسیدن به ورودی درب حرم، فاصله دارد. هتل آپارتمان دیدار مشهد در سال ۱۳۸۷ افتتاح و در سال ۱۳۹۰ بازسازی شد و تمام امکانات و تجهیزات آن بطور کامل بروز و مدرن شد.

هتل آپارتمان دیدار مشهد با موقعیت مکانی عالی نسبت به حرم مطهر امام رضا (ع) و مراکز خرید و همچنین مراکز ادارات دولتی مشهد و فاصله ۱٫۵ کیلومتری تا ایستگاه مترو، آماده پذیرایی از شما مهمانان و زائران عزیز در مشهد مقدس می باشد.

این هتل آپارتمان دارای ۵ طبقه و ۲۴ باب اتاق و در مجموع ظرفیت ۸۷ تخت می باشد که شامل ۱۱ واحد یکخوابه ،۱۱ واحد دوخوابه و ۲ واحد سوییت که همگی دارای امکاناتی نظیر سرویس ایرانی و فرهنگی مجزا، مبلمان تختخوابشو، یخچال، تهویه مطبوع، تلویزیون، سیستم ویدئو مرکزی، آشپزخانه می باشد.

هتل آپارتمان دیدار مشهد دارای امکاناتی نظیر: دو آسانسور، اینترنت Wifi، رستوران (با ظرفیت ۶۰ نفر)، لاندری، کافی نت، پارکینگ اختصاصی با ظرفیت محدود (۴ خودرو)، کافی شاپ، ویدئو مرکزی، سیستم صوت داخل اتاق ها و … می باشد.

لازم بذکر است قیمت اتاق های هتل آپارتمان دیدار بسیار مناسب می باشد و همچنین پرسنل و کارکنان این مجموعه همگی بسیار مودب و کارآزموده می باشند و آماده هستند تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *