Search
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
  • :
  • :

هتل آپارتمان آلتون مشهد

هتل آپارتمان آلتون مشهد

هتل آپارتمان آلتون مشهد

شماره تلفن هتل آپارتمان آلتون مشهد

هتل آپارتمان آلتون یک هتل ۲ ستاره، واقع در خیابان شیرازی مشهد با فاصله ی ۷۰۰ متری از حرم مطهر امام رضا (ع) در مرکز شهر مشهد قرار گرفته است.این هتل با موقعیت مکانی مناسب نسبت به حرم مطهر و مراکز خرید مشهد واقع گردیده است و دارای نظافتی منحصر بفرد می باشد.دلیلی که این مجموعه را از دیگر هتل های مشهد متفاوت ساخته کیفیت غذایی مناسب و همچنین رسیدگی به امورات مهمان می باشد.

هتل آپارتمان آلتون دارای ۲۱ واحد مجزا است که تعدادی از آنها اتاق هتلی و مابقی آپارتمان می باشد که با زیباترین وجه تجهیز و تکمیل گردیده است . این واحدها مجهز به سیستم تلفن سانترال ، شبکه پخش ویدئو ۲۴ ساعته ، کولرگازی ، تلویزیون و … می باشد.

این هتل دارای امکانات رفاهی از قبیل : آشپزخانه مرکزی ، کافی شاپ ۲۴ ساعته و ویدئو مرکزی ، خدمات خانه داری ۲۴ ساعته و کارکنان مجرب و آموزش دیده و… آماده پذیرایی از میهمانان و زائرین حرم مطهر امام رضا(ع) می باشد.

هتل آپارتمان آلتون مشهد با داشتن اتاق های دو تخت و سه تخت و آپارتمان های چهار نفره با صبحانه بوفه و منوی غذایی انتخابی آماده پذیرایی از میهمانان محترم می باشد.

رستوران هتل آپارتمان آلتون با محیطی بسیار آرام و لاکچری با ظرفیت ۸۰ نفر با انواع غذاهای متنوع ایرانی  و به همراه میزه دسر انواع سالاد های فصل به همراه نوشیدنی های متنوع که بصورت بوفه سرو می گردد.

رزرو هتل آپارتمان آلتون مشهد

هتل آپارتمان آلتون مشهد در فروردین ماه سال ۱۳۸۹ افتتاح و با فاصله ی ۷۰۰ متر از حرم مطهر امام رضا(ع) در مرکز شهر مشهد در یکی از زیباترین خیابان‌های مشهد واقع گردیده است. این هتل دارای امکانات رفاهی نظیر آشپزخانه مرکزی، کافی‌شاپ ۲۴ ساعته و ویدئو مرکزی، خدمات خانه داری ۲۴ ساعته و کارکنان مجرب و آموزش دیده، آماده پذیرایی از مهمانان و زائرین گرامی تور مشهد می‌باشد. از ویژگیهای این هتل آن است که پس از گذراندن مسیر چند دقیقه ای از هتل به حرم با قدیمی ترین و نزدیکترین صحن به ضریح روبرو می شوید که نسبت به صحنهایی که در چند گوشه حرم واقع شده است کمترین و راحت ترین دسترسی را به رواقها و ضریح را برایتان میسر می کند .

تمام تلاش پرسنل هتل آپارتمان آلتون مشهد آن است که بتوانند زمینه مساعدی از باب خدمات رسانی اصولی و در شأن میهمانان محترم مشهد بوجود آورده و در بخش خدمات هتلی توانایی خود را به عرصه ظهور برسانند و به واسطه تیم مجرب خود مدعی رضایت و سرور میهمانان در این مجموعه بوده و سنت دیرینه میهمان نوازی را به جای خواهند آورد.

پذیرایی از مهمانان در هتل آپارتمان آلتون مشهد به صورت فولبرد (همراه با صبحانه , ناهار و شام) با منوی غذایی انتخابی می باشد

ادرس هتل آپارتمان آلتون مشهد

هتل آپارتمان آلتون مشهد با فاصله ۱۰ دقیقه پیاده از حرم مطهر امام رضا (ع) در خیابان شیرازی منتهی به باب شیخ طوسی واقع شده است. این هتل آپارتمان با داشتن اتاق های دو تخت و سه تخت و آپارتمان های چهار نفره با صبحانه بوفه و منوی غذایی انتخابی آماده پذیرایی از میهمانان محترم می باشد. امکانات , تصاویر , قیمت ها و سایر اطلاعات هتل آپارتمان آلتون در زیر آمده است.

هتل آپارتمان آلتون در فروردین ماه سال ۱۳۸۹ افتتاح و مفتخر است که با گذشت این زمان کوتاه توانسته صد درصد رضایت میهمانان عزیز را به دست آورده و با تمهیدات در نظر گرفته و به روز رسانی خود و در سایه عنایت حضرت رضا (ع) در این مسیر خدمات شایسته ای را ارائه نماید . تمام تلاش ما با توجه به تخصصی که در این صنعت عظیم داشته این بوده که بتوانیم زمینه مساعدی از باب خدمات رسانی اصولی و در شأن میهمانان محترم به وجود آوریم و در بخش خدمات هتلی توانایی خود را به عرصه ظهور برسانیم . ما به واسطه تیم مجرب خود مدعی رضایت و سرور میهمانان در این مجموعه هستیم و سنت دیرینه میهمان نوازی را به جای خواهیم آورد. هتل آپارتمان آلتون مشهد با فاصله ای کمتر از ۷۰۰ متر از حرم مطهر حضرت رضا در مرکز شهر مشهد در یکی از زیباترین خیابانهای منتهی به حرم مطهر رضوی قرار گرفته است. از ویژگیهای این هتل علاوه بر دارا بودن کلیه امکانات رفاهی از قبیل رستوران ، آشپزخانه مرکزی ، اینترنت وایرلس رایگان ، کافی شاپ ۲۴ ساعته و ویدئو مرکزی پس از گذراندن مسیر چند دقیقه ای از هتل به حرم با قدیمی ترین و نزدیکترین صحن به ضریح روبرو می شوید که نسبت به صحن هایی که در چند گوشه حرم واقع شده است کمترین و راحت ترین دسترسی را به رواقها و ضریح را برایتان میسر می کند .

هتل آپارتمان آلتون مشهد

هتل آپارتمان آلتون مشهد

قیمت هتل آپارتمان آلتون مشهد

هتل اپارتمان آلتون واقع در خیابان شیرازی با کیفتی بسیار مناسب و با کادری مجرب آماده پذیرایی از زائرین امام رضا (ع) میباشد.درجه: ۱ ستاره
در محدوده حرم مطهر
فاصله تا حرم : ۱۰ دقیقه پیاده روی
فاصله تا فرودگاه : ۱۵ دقیقه با ماشین
فاصله تا راه آهن : ۱۵ دقیقه با ماشین
ظرفیت رستوران : ۶۰ نفر
اینترنت : لابی و اتاق
آدرس: خیابان شیرازی ۲۱

از ویژگیهای این هتل علاوه بر دارا بودن کلیه امکانات رفاهی از قبیل رستوران ، آشپزخانه مرکزی ، اینترنت وایرلس رایگان ، کافی شاپ ۲۴ ساعته و ویدئو مرکزی پس از گذراندن مسیر چند دقیقه ای از هتل به حرم با قدیمی ترین و نزدیکترین صحن به ضریح روبرو می شوید که نسبت به صحنهایی که در چند گوشه حرم واقع شده است کمترین و راحت ترین دسترسی را به رواقها و ضریح را برایتان میسر می کند .

هتل آپارتمان آلتون مشهد با فاصله ای کمتر از ۷۰۰ متر از حرم مطهر حضرت رضا در مرکز شهر مشهد در یکی از زیباترین خیابانهای منتهی به حرم مطهر رضوی قرار گرفته است .

هتل آپارتمان آلتون مشهد در خیابان شیرازی، شیرازی ۲۱ و نردیک به حرم مطهر رضوی واقع شده است هتل آپارتمان آلتون مشهد دو ستاره بوده و در سال ۱۳۹۳ در ۵ طبقه و ۶۵ تخت بازسازی شده است. هتل آپارتمان آلتون مشهد خارج از طرح ترافیک بوده و با امکانات بسیارخوب و کادری مجرب و آموزش دیده در خدمت شما زائرین گرامی می باشد.

فاصله هتل آپارتمان آلتون با مکان های مهم شهر مشهد
فاصله تا ورودی باب الجواد : ۱۹ دقیقه پیاده روی ؛ مسافت ۱۵۰۰ متر ، ۵ دقیقه با وسیله نقلیه
فاصله تا پایانه مسافربری مشهد : ۱ ساعت ۳  دقیقه پیاده روی ؛ مسافت ۵۱۰۰ متر ، ۱۳ دقیقه با وسیله نقلیه
فاصله تا ورودی باب الرضا : ۲۲ دقیقه پیاده روی ؛ مسافت ۱۸۰۰ متر ، ۶ دقیقه با وسیله نقلیه
فاصله تا بازار رضا مشهد : ۲۹ دقیقه پیاده روی ؛ مسافت ۲۴۰۰ متر ، ۸ دقیقه با وسیله نقلیه
فاصله تا حرم امام رضا علیه السلام : ۲۵ دقیقه پیاده روی ؛ مسافت ۲۰۰۰ متر ، ۴ دقیقه با وسیله نقلیه
فاصله تا فرودگاه مشهد : ۲ ساعت پیاده روی ؛ مسافت ۹۸۰۰  متر ، ۲۰ دقیقه با وسیله نقلیه
فاصله تا ایستگاه راه آهن شهر مشهد : ۳۱ دقیقه پیاده روی ؛ مسافت ۲۴۰۰ متر ، ۷ دقیقه با وسیله نقلیه
فاصله تا مرکز خرید الماس شرق مشهد : ۱ ساعت ۳۱ دقیقه پیاده روی ؛ مسافت ۷۲۰۰ متر ، ۱۸ دقیقه با وسیله نقلیه
فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد : ۳ ساعت ۳۸ دقیقه پیاده روی ؛ مسافت ۱۷۹۰۰ متر ، ۲۵ دقیقه با وسیله نقلیه

امکانات هتل آپارتمان آلتون مشهد

هتل آپارتمان آلتون مشهد یکی از هتل آپارتمان های درجه یک شهر مقدس مشهد می باشد که در نزدیکی حرم مطهر امام رضا(ع) ودر در خیابان شیرازی منتهی به باب شیخ طوسی واقع می باشد.هتل آپارتمان آلتون در فاصله ۷۰۰ متری از حرم مطهر واقع شده است.فاصله این هتل آپارتمان تا حرم مطهر به حالت پیاده فقط ۱۵ دقیقه می باشد.این هتل آپارتمان دارای اتاق های دوتخته ،سه تخته وآپارتمان های چهارنفره می باشد.ودارای امکاناتی ازقبیل : آشپزخانه مرکزی ، کافی شاپ ۲۴ ساعته و ویدئو مرکزی ، خدمات خانه داری ۲۴ ساعته و کارکنان مجرب و آموزش دیده و… می باشد.

هتل آپارتمان آلتون در فروردین ماه سال ۱۳۸۹ افتتاح و مفتخر است که با گذشت این زمان کوتاه توانسته صد درصد رضایت میهمانان عزیز را به دست آورده و با تمهیدات در نظر گرفته و به روز رسانی خود و در سایه عنایت حضرت رضا (ع) در این مسیر خدمات شایسته ای را ارائه نماید . تمام تلاش ما با توجه به تخصصی که در این صنعت عظیم داشته این بوده که بتوانیم زمینه مساعدی از باب خدمات رسانی اصولی و در شأن میهمانان محترم بوجود آوریم و در بخش خدمات هتلی توانایی خود را به عرصه ظهور برسانیم . ما به واسطه تیم مجرب خود مدعی رضایت و سرور میهمانان در این مجموعه هستیم و سنت دیرینه میهمان نوازی را به جای خواهیم آورد.
هتل آپارتمان آلتون مشهد با فاصله ای کمتر از ۷۰۰ متر از حرم مطهر حضرت رضا در مرکز شهر مشهد در یکی از زیباترین خیابانهای منتهی به حرم مطهر رضوی قرار گرفته است . از ویژگیهای این هتل علاوه بر دارا بودن کلیه امکانات رفاهی از قبیل رستوران ، آشپزخانه مرکزی ، اینترنت وایرلس رایگان ، کافی شاپ ۲۴ ساعته و ویدئو مرکزی پس از گذراندن مسیر چند دقیقه ای از هتل به حرم با قدیمی ترین و نزدیکترین صحن به ضریح روبرو می شوید که نسبت به صحنهایی که در چند گوشه حرم واقع شده است کمترین و راحت ترین دسترسی را به رواقها و ضریح را برایتان میسر می کند . هتل آپارتمان آلتون دارای ۲۱ واحد مجزاست که تعدادی از آنها اتاق هتلی و مابقی آپارتمان می باشد که با زیباترین وجه تجهیز و تکمیل گردیده است . این واحدها مجهز به سیستم تلفن سانترال ، شبکه پخش ویدئو ۲۴ ساعته ، کولرگازی ، تلویزیون و … می باشد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *